Kontakt

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami używając poniższych telefonów lub adresów e-mail.

citroen_krakowska

Citroën PSA Retail Warszawa Krakowska

Radosław Karpiuk Doradca Handlowy 606 749 993 wa radoslaw.karpiuk@citroen.com
Piotr Kwiatkowski Doradca Handlowy 602 2424 00 wa piotr.kwiatkowski@ext.mpsa.com
Marcin Wiśniewski Doradca Handlowy B2B 606 749 995 wa marcin.wisniewski@citroen.com
Bartłomiej Tryzna Doradca ds. samochodów dostawczych 518 018 300 wa barlomiej.tryzna@citroen.com
citroen_radzyminska

Citroën PSA Retail Warszawa Radzymińska

Maciej Dudek Doradca Handlowy 518 018 236 wa maciej.dudek@citroen.com
Dariusz Urbanek Doradca Handlowy 518 018 262 wa dariusz.urbanek@citroen.com
Michał Kłosowski Doradca Handlowy B2B 602 502 220 wa michal.klosowski@citroen.com
Bogusław Jacak Szef Sprzedaży 507 008 146 wa boguslaw.jacak@citroen.com
citroen_pulawska

Citroën PSA Retail Warszawa Puławska

Maciej Malinowski Doradca Handlowy 661 660 064 wa maciej.malinowski@citroen.com
Marcin Wolski Doradca Handlowy 787 926 179 wa marcin.wolski@citroen.com
Tomasz Górniak Doradca Handlowy 507 008 155 wa tomasz.gorniak@citreon.com
Bartłomiej Pałyska Doradca Handlowy 507 008 109 wa bartlomiej.palyska@ext.mpsa.com
Dawid Chmielewski Szef Sprzedaży 883 396 206 wa dawid.chmielewski@citroen.com
peugeot_krakowska

Peugeot PSA Retail Warszawa Krakowska

Recepcja Salonu: 22 44 89 500
Michał Kosieradzki Doradca Handlowy 787 926 157 wa michal.kosieradzki@peugeot.com
Adam Krupa Doradca Handlowy 518 018 206 wa adam.krupa@peugeot.com
Kamil Łukjańczuk Doradca Handlowy 787 926 152 wa kamil.lukjanczuk@peugeot.com
Fabian Stokalski Doradca Handlowy 518 018 250 wa fabian.stokalski@peugeot.com
Beata Załęcka Szef Sprzedaży 507 008 127 wa beata.zalecka@peugeot.com
Magdalena Rząca Ubezpieczenia 22 44 89 580 magdalena.rzaca@peugeot.com
Gabriela Frydel Ubezpieczenia 690 189 239 wa gabriela.frydel@ext.mpsa.com
peugeot_radzyminska

Peugeot PSA Retail Warszawa Radzymińska

Recepcja Salonu: 22 44 89 400
Maciej Drużbalski Doradca Handlowy 787 926 154 wa maciej.druzbalski@peugeot.com
Maciej Anusiewicz Doradca Handlowy 787 926 167 wa maciej.anusiewicz@peugeot.com
Krzysztof Galicki Doradca Handlowy 787 926 168 wa krzysztof.galicki@peugeot.com
Mariusz Makowski Doradca ds. Samochodów Dostawczych 507 008 177 wa mariusz.makowski@peugeot.com
Maciej Wiśniewski Doradca Handlowy Klienta Flotowego 507 008 159 wa maciej.wisniewski@peugeot.com
Tomasz Świstak Doradca Handlowy Klienta Flotowego 507 008 124 wa tomasz.swistak@peugeot.com
Ewa Staręga Doradca Handlowy Klienta Flotowego 507 008 104 wa ewa.starega@mpsa.com
Wojciech Pytka Doradca Handlowy Klienta Flotowego 507 008 166 wa wojciech.pytka@mpsa.com
Grzegorz Chojnowski Doradca Handlowy samochodów używanych 787 926 166 wa grzegorz.chojnowski@mpsa.com
Maciej Dideńko Doradca Handlowy samochodów używanych 507 008 151 wa maciej.didenko@ext.mpsa.com
DSSTORE_Warszawa

DS STORE

Maciej Krzewiński Ekspert DS 518 018 251 wa maciej.krzewinski@dsautomobiles.com
Kup
SPRZEDAJ
Serwis
Menu
Wyszukaj samochód Wyszukaj samochód
sprzedaj swój pojazd sprzedaj swój pojazd

PROŚBA O UMÓWIENIE WIZYTY W SERWISIE na PEUGEOT PSA RETAIL KRAKOWSKA
PROŚBA O UMÓWIENIE WIZYTY W SERWISIE
Wybierz