Kontakt

baner-3

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami używając poniższych telefonów lub adresów e-mail.

salon-ac-krakowska

Citroën PSA Retail Warszawa Krakowska

Dział samochodów nowych :
Doradcy Handlowi
Radosław Karpiuk 606 749 993 wa radoslaw.karpiuk@citroen.com
Marcin Wiśniewski 606 749 995 wa marcin.wisniewski@citroen.com
Dział samochodów dostawczych :
Bartłomiej Tryzna 518 018 300 wa barlomiej.tryzna@citroen.com
Dział samochodów używanych :
Robert Warda 883 396 201 wa robert.warda@citroen.com
Krzysztof Ułasiewicz 604 204 795 wa krzysztof.ulasiewicz@citroen.com
Dział ubezpieczeń :
Kamila Włostowska 22 436 27 14 kamila.wlostowska@citroen.com 
Dział Serwisu Mechanicznego CITROEN / PEUGEOT / DS:
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Waldemar Stasiak 507 008 163 waldemar.stasiak@mpsa.com
Doradcy Serwisowi
Filip Klepacz 518 018 296 filip.klepacz@mpsa.com
Konrad Wronka 507 008 102 konrad.wronka@mpsa.com
Michał Sienkiewicz 518 018 298 michal.sienkiewicz@mpsa.com
Cezary Sidorowicz 518 018 291 cezary.sidorowicz@mpsa.com
Karol Zabielski 883 396 210 karol.zabielski@ext.mpsa.com
Dział Serwisu Blacharsko-Lakierniczego CITEROEN/PEUGEOT/DS:
Kierownik napraw Blacharsko-Lakierniczych
Marcin Rosołek 518 018 295 marcin.rosolek@mpsa.com
Doradcy serwisowi
Paweł Dekert 883 396 202 pawel.dekert@mpsa.com
Piotr Łoziński 518 018 294 piotr.lozinski@mpsa.com
Facebook:
www.facebook.com/citroen.krakowska/
salon-ac-radzyminska

Citroën PSA Retail Warszawa Radzymińska

Dział samochodów nowych :
Doradcy Handlowi
Maciej Dudek 518 018 236 wa maciej.dudek@citroen.com
Dariusz Urbanek 518 018 262 wa dariusz.urbanek@citroen.com
Michał Kłosowski 602 502 220 wa michal.klosowski@citroen.com
Szef Sprzedaży :
Bogusław Jacak 507 008 146 wa boguslaw.jacak@citroen.com
Dział samochodów używanych :
Grzegorz Chojnowski 787 926 166 wa grzegorz.chojnowski@mpsa.com
Maciej Dideńko 507 008 151 wa maciej.didenko@ext.mpsa.com
Dział ubezpieczeń :
Ewelina Szcześniak 22 448 94 07 ewelina.szczesniak@mpsa.com 
Dział Serwisu Mechanicznego CITROEN/PEUGEOT:
224489455 serwis-radzyminska@peugeot.com
Facebook:
www.facebook.com/citroenradzyminska/
Pulawska

Citroën PSA Retail Warszawa Puławska

Dział samochodów nowych :
Doradcy Handlowi
Maciej Malinowski 661 660 064 wa maciej.malinowski@citroen.com
Marcin Wolski 787 926 179 wa marcin.wolski@ext.mpsa.com
Bartłomiej Pałyska 507 008 109 wa bartlomiej.palyska@ext.mpsa.com
Alicja Kuch 661 660 062 wa alicja.kuch@citroen.com
Szef Sprzedaży :
Dawid Chmielewski 883 396 206 wa dawid.chmielewski@citroen.com
Dział samochodów używanych :
Piotr Bartłomiejczuk 692 436 755 wa piotr.bartlomiejczuk@mpsa.com
Piotr Kulesza 883 396 200 wa piotr.kulesza@ext.mpsa.com
Dział serwisu :
Artur Szymański 661 660 061 artur.szymanski@citroen.com
Piotr Bałecki 883 396 209 piotr.bialecki@citroen.com
Mateusz Nowakowski 518 018 229 mateusz.nowakowski@citroen.com
Krzysztof Szczubeł 661 660 063 krzysztof.szczubel@citroen.com
Dział ubezpieczeń :
Adam Brzozowski 22 436 65 64 adam.brzozowski@citroen.com
Patrycja Żmuda 22 436 65 20 patrycja.zmuda@citroen.com
Facebook:
www.facebook.com/citroen.pulawska/
puegeot-krakowska

Peugeot PSA Retail Warszawa Krakowska

Dział samochodów nowych :
Recepcja Salonu: 22 448 95 00
Doradcy Handlowi
Michał Kosieradzki 787 926 157 wa michal.kosieradzki@peugeot.com
Adam Krupa 518 018 206 wa adam.krupa@peugeot.com
Kamil Łukjańczuk 787 926 152 wa kamil.lukjanczuk@peugeot.com
Fabian Stokalski 518 018 250 wa fabian.stokalski@peugeot.com
Szef Sprzedaży :
Beata Załęcka 507 008 127 wa beata.zalecka@peugeot.com
Dział samochodów używanych :
Robert Warda 883 396 201 wa robert.warda@citroen.com
Krzysztof Ułasiewicz 604 204 795 wa krzysztof.ulasiewicz@citroen.com
Dział ubezpieczeń :
Magdalena Rząca 22 448 95 80 magdalena.rzaca@peugeot.com
Gabriela Frydel 690 189 239 wa gabriela.frydel@ext.mpsa.com
>> Dział Serwisu Peugeot <<
Facebook :
www.facebook.com/peugeot.krakowska/
peugeot-radz

Peugeot PSA Retail Warszawa Radzymińska

Dział samochodów nowych :
Recepcja Salonu: 22 448 94 00
Doradcy Handlowi
Maciej Drużbalski 787 926 154 wa maciej.druzbalski@peugeot.com
Maciej Anusiewicz 787 926 167 wa maciej.anusiewicz@peugeot.com
Krzysztof Galicki 787 926 168 wa krzysztof.galicki@peugeot.com
Dział samochodów dostawczych :
Mariusz Makowski 507 008 177 wa mariusz.makowski@peugeot.com
Dział sprzedaży flotowej :
Doradcy Handlowi
Maciej Wiśniewski 507 008 159 wa maciej.wisniewski@peugeot.com
Tomasz Świstak 507 008 124 wa tomasz.swistak@peugeot.com
Ewa Staręga 507 008 104 wa ewa.starega@mpsa.com
Wojciech Pytka 507 008 166 wa wojciech.pytka@mpsa.com
Dział samochodów używanych :
Grzegorz Chojnowski 787 926 166 wa grzegorz.chojnowski@mpsa.com
Maciej Dideńko 507 008 151 wa maciej.didenko@ext.mpsa.com
Dział ubezpieczeń :
Ewelina Szcześniak 22 448 94 07 ewelina.szczesniak@mpsa.com 
Dział Serwisu Mechanicznego CITROEN/PEUGEOT:
224489455 serwis-radzyminska@peugeot.com
Facebook:
www.facebook.com/peugeot.radzyminska/
salon

DS STORE

Dział samochodów nowych :
Ekspert DS :
Maciej Krzewiński 518 018 251 wa maciej.krzewinski@dsautomobiles.com
DS Advisor :
Adam Szebesta 664 420 289 wa adam.szebesta@ext.mpsa.com
Product Genius DS :
Tomasz Dziawer 665 396 502 wa tomasz.dziawer@ext.mpsa.com
Dział samochodów używanych :
Robert Warda 48883396201 wa robert.warda@citroen.com
Krzysztof Ułasiewicz 604 204 795 wa krzysztof.ulasiewicz@citroen.com
Dział ubezpieczeń :
Kamila Włostowska 22 436 27 14 kamila.wlostowska@citroen.com 
>> Dział Serwisu DS <<
Facebook :
www.facebook.com/dswarszawa/
Kup
SPRZEDAJ
Serwis
Wynajem
Menu
Wyszukaj samochód Wyszukaj samochód
sprzedaj swój pojazd sprzedaj swój pojazd

PROŚBA O UMÓWIENIE WIZYTY W SERWISIE na Peugeot
PROŚBA O UMÓWIENIE WIZYTY W SERWISIE
Wybierz

Wynajem Wynajem
DOSTĘPNE USŁUGI ONLINE

Skontaktuj się bezpośrednio z doradcą

Skontaktuj się z nami